Dr Paweł Wolski

• doktor psycholog, doradca kariery
  • coach ICF - od 12 lat prowadzi indywidualne sesje coachingowe
  • ekspert ds. Polskiej Ramy Kwalifikacji - Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • kierownik studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Katowicach i Sopocie – „Jobcoaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery”
  • trener - od 12 lat prowadzi szkolenia z zakresu coachingu, umiejętności społecznych, psychologii i doradztwa zawodowego
  • ukończył szkołę trenerów zarzadzania MATRIK
  • posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania w zakresie Treningu, Uczenia się i Rozwoju wydawany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications
  • wdrożył i współrealizował liczne projekty outplacementu oraz aktywizacji społeczno - zawodowej
  • autor psychologicznych narzędzi diagnostycznych
  • autor licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych dotyczących problematyki rynku pracy i osób niepełnosprawnych m.in. książek: „Utrata sprawności – radzenie sobie z niepełnosprawnością nabytą a aktywizacja zawodowa” (2010); „Niepełnosprawność ruchowa – między diagnozą a działaniem” (2011)
  • projekty coachingowe (grupowe i indywidualne) realizuje we współpracy z takimi firmami i organizacjami jak: PLL LOT, Orange Polska, Tesco Polska, Saint Gobain, L Grant HR Consulting, BPI Polska, WYG International, Integracja, ONZ.

Rób to do czego jesteś stworzony, a marzenia zamieniaj na cele

Więcej w tej kategorii O nas »