Współpracownicy

Justyna Cuże

• Pedagog. Studia pedagogiczne ukończyła na Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Warszawskim.
  • Od ponad 7 lat zajmuje się poradnictwem socjalnym i doradztwem zawodowym oraz prowadzi szkolenia dla osób i instytucji związanych ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością.
  • Szkoliła m.in. pracowników socjalnych, trenerów pracy, pracowników urzędów pracy, kierowców autobusów miejskich, pracodawców, pracowników administracyjnych i dydaktycznych na wyższych uczelniach, pracowników banków, pracowników organizacji pozarządowych oraz studentów.
  • Współpracowała m.in. ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji, Polskim Związkiem Głuchych, Fundacją Aktywnej Rehabilitacji, Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.
  • Obecnie jest Wiceprezesem Zarządu Fundacji Katarzyny Rogowiec AVANTI, której celem jest m.in. wspieranie wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego, a zwłaszcza osób z niepełnosprawnością szczególnie w obszarze dokonań sportowych i podróżniczych, działania dla wyrównywania szans osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i socjalnym oraz marketing sportowy niepełnosprawnych sportowców.
  • Dotychczasowe doświadczenia zawodowe były i są ściśle związane z problematyką osób z niepełnosprawnością. W dużym stopniu ma to związek z tym, iż od urodzenia sama jest osobą niepełnosprawną. Jej niepełnosprawność to achondroplazja charakteryzująca się niskim wzrostem.
Więcej w tej kategorii « Dr Anna Paszkowska Rogacz