Współpracownicy

Dr Anna Paszkowska Rogacz

• Psycholog, pracownik naukowy w Zakładzie Psychologii Społecznej, Pracy i Doradztwa Zawodowego Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie specjalizuje się w tematyce psychologii pracy i organizacji. Kieruje Podyplomowym Studium Doradztwa Zawodowego.
  • Współtwórca uniwersyteckiego programu kształcenia doradców zawodowych na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej.
  • Koordynator merytoryczny pięciu projektów Leonardo da Vinci oraz Grundvig poświęconych doradztwu zawodowemu.
  • Trener umiejętności społecznych m. in. w zakresie komunikacji, asertywności, przywództwa, budowania zespołów oraz motywowania i oceny kadry.
  • Autorka i współautorka dziesięciu książek i ponad pięćdziesięciu artykułów naukowych poświęconych problematyce psychologii pracy i kariery zawodowej.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych (IAEVG).
Więcej w tej kategorii « Marta Kazmierczak Justyna Cuże »