Współpracownicy

Marta Kazmierczak

• mgr Filologii Polskiej
  • Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe na kierunku Coaching w WSB w Toruniu, absolwentka SWPS w Sopocie (kierunek Job-coaching);
  • Akredytowany coach ICF (ACC), aktywnie wspiera klientów indywidualnych i partnerów biznesowych w osiąganiu celów; dzieli się wieloletnim doświadczeniem z klientami korporacyjnymi oraz osobami rozpoczynającymi drogę zawodową, czy wracającymi na rynek pracy, prowadzi indywidualne sesje coachingowe, coaching grupowy, job-training oraz wykłady motywacyjne.
  • Trener wielu branż z zakresu komunikacji miękkich, z wykorzystaniem autorskich metod szkoleń w oparciu o 14-letnie doświadczenie.
  • Współpracuje z firmami szkoleniowymi w zakresie szkoleń personalizowanych dla kadr zarządzających.
  • Zwolenniczka komunikacji werbalnej, pasjonatka kreatywnych rozwiązań, niepoprawna optymistka.
  • Prywatnie zainteresowana rozwojem osobistym, autorytetem w zarządzaniu.
  • Właścicielka firmy szkoleniowej Cel coaching&szkolenia.
Więcej w tej kategorii Dr Anna Paszkowska Rogacz »